Klimatyzacja

Optymalna temperatura,
wilgotność i czystość
powietrza w pomieszczeniach

Wentylacja

Wentylacja z odzyskiem ciepła
to komfortowe warunki i niskie
koszty eksploatacyjne

Ogrzewanie

Nowoczesne i wydajne
systemy grzewcze dla
Twojego domu i biuraSystemy ogrzewania powietrznego to wyjątkowy komfort, przy jednocześnie niższym zużyciu energii i znikomej awaryjności.

Projektowanie, nadzór, wykonawstwo, sprzedaż i serwis urządzeń grzewczych.


aparaty grzewczo-wentylacyjne

Aparaty grzewczo-wentylacyjne są to urządzenia służące do przygotowania żądanej ilości powietrza o odpowiednich parametrach do ogrzewania oraz wentylacji hal przemysłowych, magazynów itp. Są one przystosowane do ogrzewania powietrza z pomieszczeń, bądź całkowicie świeżego, napływającego przez kanał czerpny, jak również mieszanego w dowolnym stosunku w przypadku wyposażenia aparatu w skrzynkę czerpną. Do podgrzewania powietrza mogą być stosowane nagrzewnice wodne, elektryczne lub gazowe. Bogate wyposażenie dodatkowe daje możliwość dowolniej konfiguracji systemu, oszczędzania energii oraz optymalizacji mocy.


aparaty grzewczo-wentylacyjne

kurtyny powietrzne

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę kurtyn powietrznych, które dzięki swojej wysokiej estetyce, rozbudowanym możliwościom sterowania, oraz dużemu zakresowi mocy grzewczych i wydatku powietrza, mogą być używane w bardzo wielu różnych zastosowaniach.


kurtyny powietrzne

Zadaniem kurtyny powietrzne jest wytworzenie skutecznej bariery powietrznej pomiędzy dwoma strefami o różnych temperaturach. Rozwiązanie takie przekłada się na oszczędzanie energii zużywanej na ogrzewanie, względnie chłodzenie obiektu przy jednoczesnym podniesieniu komfortu oraz zwiększeniu powierzchni użytkowej.


kurtyny powietrzne

Dostarczamy kurtyny w wykonaniu przemysłowym dla obiektów produkcyjnych, magazynowych oraz w wykonaniu reprezentacyjnym dopasowanym do wystroju sklepów, biur i innych obiektów użyteczności publicznej.

nagrzewacze kanałowe

Nagrzewnice kanałowe stosowane są w systemach wentylacji mechanicznej nawiewnej gdzie jest potrzeba podniesienia temperatury w okresach zimowych lub utrzymania temperatury w pomieszczeniach na stałym poziomie. Można również wykorzystać nagrzewnice w procesach technologicznych wymagających dostarczenia powietrza o stałej temperaturze.


nagrzewacze kanałowe


 
Administrator strony: Adrian Rybka
Klimatyzacja Kraków | Wentylacja Kraków | Ogrzewanie Kraków