Klimatyzacja

Optymalna temperatura,
wilgotność i czystość
powietrza w pomieszczeniach

Wentylacja

Wentylacja z odzyskiem ciepła
to komfortowe warunki i niskie
koszty eksploatacyjne

Ogrzewanie

Nowoczesne i wydajne
systemy grzewcze dla
Twojego domu i biuraKlimatyzacja powietrza to doskonały sposób na kontrolę temperatury, przepływu i czystości powietrza wewnątrz dowolnej przestrzeni. Klimatyzatory to już nie tylko chłód w sezonie letnim, ale również system ogrzewania. Z dnia na dzień przybywa coraz więcej zwolenników korzystania z komfortowych warunków pracy i życia, jakie gwarantują systemy klimatyzacyjne.

Projektowanie, nadzór, wykonawstwo, sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych.


klimatyzacja do domu i biura

Zaprezentowana w tym dziale grupa urządzeń jest dedykowana do zastosowań domowych lub małych biur. Elegancki wygląd i kompaktowe rozmiary - jednostki wewnętrzne w zależności od aranżacji i własnych upodobań, mogą stanowić element ozdobny pomieszczeń lub idealnie wkomponować się w jego wystrój. Dzięki temu sprostają wymogom każdego pomieszczenia.


klimatyzacja do domu i biura


Technologia Inwerter zastosowana w agregatach zapewnia niskie koszty eksploatacji, płynną regulację wydajności oraz funkcje chłodzenia i grzania, przy jednocześnie niskim poziomie głośności. Wyjątkowo wysokie wskaźniki efektywności energetycznej zapewniają komfort dostępny dla każdego użytkownika.

Układy Multi Inwerter to możliwość zastosowania jednej jednostki zewnętrznej dla kilku pomieszczeń. Do jednego agregatu zewnętrznego można podłączyć od 2 do maksymalnie 8 jednostek wewnętrznych. Każda jednostka wewnętrzna może być obsługiwana niezależnie, z poziomu indywidualnego bezprzewodowego pilota sterującego.


układy klimatyzacyjne multi inwerter


System klimatyzacji VRF-Variable Refrigerant Volume

System klimatyzacji VRF (Variable Refrigerant Volume) reguluje przepływ czynnika w zależności od zapotrzebowania budynku na chłód lub ciepło. Typoszereg tych urządzeń przeznaczony jest do chłodzenia lub ogrzewania dużych powierzchni biurowych, wielokondygnacyjnych budynków oraz obiektów hotelowych. W swojej najprostszej formie, system VRF składa się z jednostki zewnętrznej chłodzonej powietrzem oraz szeregu jednostek wewnętrznych, regulujących temperaturę powietrza wewnątrz budynku.

Obecnie coraz większy zakres rynku zdobywają układy VRF z odzyskiem ciepła (Heat Recovery). Efektywność tego typu systemów zawdzięczana jest zdolności wykorzystania "produktu ubocznego" chłodzenia i grzania do przenoszenia energii cieplnej tam, gdzie jest potrzebna. Tym samym, system ten zachowuje się jak zrównoważony wymiennik ciepła, osiągając znaczne oszczędności kosztów w porównaniu z konwencjonalnym systemem pompy ciepła.


System klimatyzacji VRF-Variable Refrigerant Volume

 
Administrator strony: Adrian Rybka
Klimatyzacja Kraków | Wentylacja Kraków | Ogrzewanie Kraków